O mnieKocham smoki, szczurki, kredki... W sumie kocham wszystko co sprawia mi jakąkolwiek radość.

Po pierwsze, smoki są moją miłością. Uwielbiam opowieści o nich, wierzę, że są silne, mądre ale także i okrutne. Są ze mną od zawsze i to z nimi najbardziej się utożsamiam.
Po drugie, szczurki (a właściwie jeden, na więcej nie mogę sobie pozwolić). Kleo (bo tak ma na imię) wypełnia mi każdy dzień swoją małą osóbką. Nawet nie miałam pojęcia, że tak bardzo się nią zafascynuję.

Po trzecie, pisanie i rysowanie u mnie nie są rozdzielne! Piszę o sobie, o moich ukochanych bohaterach mieszkających w umyśle i czasami o tych którzy powstali w głowie kogoś innego. Prawie każda postać, którą stworzyłam, jest także narysowana. Czasami się zdarza, że uda mi się przelać na kartkę krainę, w której owa postać żyje. Patrzenie im w oczy to całkiem co innego, niż tylko myślenie o nich.

Po czwarte, Jestem sobą. Nie mam autorytetów, mam swój pogląd na świat, który raczej już się ukształtował. Nie kopiuję innych, nie lubię kłamców i oszustów. Czasami o czymś zapomnę albo zniknę, ale wracam. Wracam, bo wiem, że te wszystkie rzeczy na mnie gdzieś czekają.

Czekają aż im powiem, że jestem z nimi by wyruszyć w najdłuższą podróż mojego życia.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

© Anonim jest tylko wtedy dopuszczalny, gdy piszący go rzeczywiście jest nikim.
Maira Gall